Директору КЗ ЛОР “Історико-краєзнавчий музей” Ігорю Тимцю присвоєно звання “Заслужений працівник культури України”

Президент нагородив директора КЗ ЛОР “Історико-краєзнавчий музей”, Голову правління ГС «Західноукраїнська спілка музеїв» Ігоря Тимця почесним званням «Заслужений працівник культури України»

Про це йдеться в указі Президента України №251/2017 від 23 серпня 2017 року.

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет, громада міста вітають п.Ігоря із присвоєним званням:

«Заслужену нагороду принесли Вам глибоке знання справи, якій Ви присвятили все своє життя, самовіддана творча праця та великий талант. Тож прийміть найщиріші вітання із присвоєнням почесного звання, побажання незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні всього задуманого на довгі роки та нових здобутків у роботі й наукових пошуках».

Нагадаємо, звання «Заслужений працівник культури України» присвоюється працівникам культурно-освітніх закладів, театрально-концертних і циркових організацій, редакцій, видавництв, підприємств поліграфії, кінофікації, архівів, охорони пам’яток історії та культури, туристично-екскурсійних установ і організацій, активістам культурологічних громадських організацій і товариств, учасникам професійних та аматорських художніх колективів, іншим працівникам культури за вагомий внесок у розвиток духовної культури, популяризацію у світі культурно-мистецької спадщини України.

Джерело: Винниківська міська рада