24 липня відбулося відкриття виставки Георгія Косміаді «Музика кольору». Щоб вона була доступною для винниківчан і гостей міста, попрацювали Арт-Ательє Георгія Косміаді, Рівненський обласний краєзнавчий музей, КЗ ЛОР « Історико-краєзнавчий музей».

Картини написані на різні тематики – сакральну, жіночу, ностальгічну, а також пейзажі, натюрморти.

Косміаді підходив до висвітлення кожної теми по-своєму. Наприклад, малював жіночі силуети з анонімними обличчями. Особливістю манери його письма було дотримання неовізантійського стилю, в якому домінують відтінки темних барв.

«Вибирали з понад п’яти тисяч полотен, – розповіла науковий співробітник Рівненського обласного краєзнавчого музею, дослідниця творчості Георгія Косміаді Людмила Шлапак. – Картини, які ми привезли у Винники, представляють багатогранність мистецького таланту відомого художника, архітектора та педагога».