Запрошуємо на виставку «Галичина».

Упродовж травня 2022 року КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» запрошує до виставкової зали музею на огляд виставки «Галичина», основу якої складають світлини Юліана Дороша – талановитого фотохудожника, члена УФОТО, етнографа, краєзнавця, пластуна, автора низки підручників з фотомистецтва, ілюстрованих альбомів та документальних фільмів.

Світлини Юліана Дороша передають побут, традиції та життя населення історико-географічних областей Покуття і Гуцульщини у ХХ ст.

Виставка вишивки «Галичина» відкрита з 1 травня 2022 року. Це не просто вишиті обруси, рушники, подушки, народний одяг. За кожним із таких експонатів – долі людські. Стародавнє вишиття – код нації, переданий нам умілими руками наших прабабусь.  Виставка представляє музейні речі із фондової збірки музею.

Виставки відкриті за адресою м. Винники, вул. Івасюка, 5 з 10 до 17 год. щоденно, крім суботи.