Міжнародний пленер проходить 27 липня – 3 серпня 2019 р. у межах Міжнародного етномистецького проекту «Екологічний ракурс».

 

Міжнародний пленер проходить 27 липня – 3 серпня 2019 р. у межах Міжнародного етномистецького проекту «Екологічний ракурс».

Учасниками цьогорічного Міжнародного пленеру художнього текстилю є митці, науковці, народні майстри з України, Республіки Молдова, Румунії, Республіки Польща, РФ, Нідерландів, Швейцарії, Швеції, Еквадору.

 

29 липня у КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» (м. Винники, вул. Івасюка, 5) розпочала роботу Міжнародна наукова конференція «Засоби і методи творення образу в художньому текстилі». У межах проекту у виставкових залах музею відкрито дві виставки польських митців – професора Мистецько-педагогічного відділу в Каліші Університету ім. Адама Міцкевича в Познані Моніки Ізабели Костшевої «Меандри» та персонально-групова виставка аспіранток Академії образотворчого мистецтва ім. Владислава Сшемінського в Лодзі Анни Лейпольд і Анни Свєнтек «Дві сторони».

У межах проекту у КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» (м. Винники, вул. Івасюка, 5) та відділі ткацтва та килимарства КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» у м. Глиняни (вул. Шевченка, 36) 29 липня – 2 серпня заплановані майстер-класи з вивчення текстильних технік і технологій, які будуть проведені видатними митцями, науковцями та народними майстрами, серед яких Олеся Дацко, Зеновія Шульга, Галина Дюговська, Володимир Балибердін, Надія Горак, Оксана Будзан, Ольга Новак, Ірина Пилпів, Текля Рибак, Марія Крушельницька з України, Єнджей Стенпак з Польщі, Аннмарі Фрасколі з Швейцарії.

30 липня о 17 год. у відділі ткацтва і килимарства КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» у Глинянах (вул. Шевченка, 36) відкривається виставка «Карпатські мандри» Зеновії Шульги і творчого тандему Оксана Литвин-Ярослав Сахро.

 1 серпня о 17 год. відкривається виставка «Шовкова косиця-2019» у Глинянах (вул. Шевченка, 36), на якій будуть представлені роботи, виконані учасниками під час цьогорічного пленеру. Учасники проекту також познайомляться з творчістю митців з Еквадору –професорів Університету в Кіто Франціско Вілларреаля і Маріолі Квасек-Вілларреаль під час відкриття виставки «Мистецтво і усвідомлення природи» 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *