у м. Винники традиційно проходитиме фестиваль сиру і вина

5-6 жовтня 2019 року у м. Винники традиційно проходитиме фестиваль сиру і вина, на якому будуть представлені вина та сирні вироби кращих українських майстрів із Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської та ін. областей України.

Гості фестивалю матимуть змогу придбати «солодку» продукцію винниківських  та коломийських пасічників, вироби народних майстрів: львівську та покутську кераміку, вишиванки коломийських майстринь, а також взяти участь у майстер-класах із гончарства, ткацтва та ін.

Планується концертна програма за участю відомих колективів м. Винники та Львова, театралізовані дійства, концерти знаних гуртів. Також під час фестивалю запрошуємо оглянути діючі виставки.

Чекаємо Вас у суботу та неділю, 5-6 жовтня ц.р., з 11.00 до 19.00 год. за адресою:

м. Винники, вул. В. Івасюка, 5.

Конт. тел.: (032) 296-33-33, e-mail: musem.vynnyky@gmail.com

Програма фестивалю буде опублікована згодом.