Запрошуємо на виставку акварелей архітектора Олега Чамари.

З 15 жовтня КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» запрошує до виставкових залів музею за адресою м. Львів-Винники, вул. Івасюка 5, де експонується виставка акварелей архітектора Олега Чамари.

ЧАМАРА Олег Костянтинович – архітектор і містобудівельник, ексголовний архітектор м. Львова, автор генерального плану Львова, член Національної спілки архітекторів України, співавтор містобудівної концепції “Великий Львів”.

Народився 27 липня 1944 року в м. Ставище Київської обл.

У 1963-1969 рр. навчався у Львівській політехніці за спеціальністю «Архітектура».

Працював на різних посадах у львівському інституті “Містопроект”. У 1988-1995 рр. був головним архітектором м. Львова.

За період проєктної діяльності виконував особисто і керував розробкою численних містобудівних проєктів для Львівщини, курортів Закарпаття (Кваси, Келичин) та Івано-Франківщини.

Після завершення трудової діяльності з 2015 року активно займається улюбленою справою – акварельним живописом.